top of page
Швидка фінансова допомога
кредит под залог авто
Кредит під заставу нерухомості

Умови позики

 


- процентна ставка – від 1,5% місяць;

- розгляд заявки - протягом 1-ї години;

- Термін кредитування - від 1 міс. до 10 років;

- сума позики від 5000 до 1500000 грн;

- вік позичальника – від 18 до 70 років;

- без довідки про доходи;

- дострокове погашення – без штрафних санкцій.

Перелік документів:

 

- громадянський паспорт;

- ідентифікаційний код;

- Тех. паспорт на нерухомість;

- правовстановлюючі документи.

Переваги кредиту

під заставу нерухомості

Наша компанія орієнтована на постійну співпрацю та дорожить своєю репутацією, тому весь процес максимально прискорений та зручний для клієнта. Щоб отримати більш детальну інформацію, дзвоніть нам. на відміну від бюрократичних банківських структур, ми прагнемо зробити всю процедуру зручною та швидкою. Оформлення застави здійснюється щодня без вихідних

Кредити під заставу квартири, як і іншої нерухомості, є затребуваним видом кредитування.

За позичальником зберігається право власності об'єкт застави, у своїй накладається обтяження. Позичальник не може продати нерухомість до виконання зобов'язань за договором, але продовжує розпоряджатися на свій розсуд: жити, здавати в оренду, працювати.

У короткий термін можна отримати велику суму грошей на цільове використання. Будь-то купівля нерухомості, ремонт, освіта, лікування...

Також великою перевагою кредиту під заставу квартири є збір мінімального пакета документів для оформлення угоди. Не потрібні довідки з роботи, поручителі, підтвердження доходу та багато іншого. Процедура оформлення проста та зрозуміла.

Кредит під заставу авто 

Умови позики

 

- процентна ставка - від 2% на міс;

- видача готівки - протягом 1 години;

- термін кредитування - від 14 днів до 6 міс;

- сума позики від 5 000 до 600 000 грн;

- вік позичальника - від 18 до 70 років;

- без довідки про доходи;

- дострокове погашення - без штрафних санкцій.

 

Перелік документів:

 

- громадянський паспорт;

- ідентифікаційний код;

- тех. паспорт на авто.

 

ТЕРМІНОВІ ГРОШІ

ПІД ЗАСТАВУ АВТО

 

STR-Finance — це справжня та оперативна допомога у ситуації, коли Вам терміново потрібні гроші. Ми намагаємося вирішити Вашу тимчасову фінансову проблему з мінімальними відсотками та на вигідних умовах!

 

 

 

STR-Finance дотримується нескладних принципів – відкритість, доступність, чесність. Саме тому нашим клієнтам з нами комфортно. Дотримуючись конфіденційності, ми робимо все, щоб кожен із Вас не тільки отримав термінові гроші під заставу авто готівкою, але й мав можливість у будь-який момент достроково погасити заборгованість або пролонгувати договір без додаткових виплат.

 

 

 

ПЕРЕВАГИ ПОЗИКИ

ПІД ЗАСТАВУ АВТО

 

 

Ми пропонуємо отримати гроші під заставу автотранспорту - це дуже швидка і безпечна процедура! В екстреній ситуації високо цінується час, а для того, щоб залишити автомобіль під заставу, потрібно лише півгодини. Це перша і найголовніша перевага звернення до STR-Finance. Нас не зацікавить Ваша кредитна історія — гроші Ви отримаєте гарантовано замість свого автомобіля. Плюс — щоб отримати гроші терміново під заставу авто, Вам не потрібно займатися збором великої кількості документів.

 

 

 

Уявіть собі зворотну ситуацію: для вирішення фінансової проблеми Ви звертаєтесь до банку чи вирішуєте продати свій автомобіль. Час оформлення кредиту в банку - це колосальна втрата часу на отримання згоди, на збирання та оформлення документів і, зрештою, невигідні відсотки з неможливістю продовження договору. Якщо Ви продаєте авто, то у Вас не буде можливості повернути його назад, тоді як послуга «позика під заставу авто» дає таку можливість.

 

 

 

ВСЬОГО ПІВЧАСА, І ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ СВОЇ ГРОШІ!

 

 

 

Готівка під заставу авто в нашому автоломбарді буде розумним рішенням. Ми маємо великий досвід оформлення подібних угод, і наші клієнти цінують такий відповідальний підхід до справи та гранично прості умови.

 

ВИ САМІ ВИЗНАЧУЄТЕ ТЕРМІН, ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЗМОЖЕТЕ ПОВЕРНУТИ ЗАЙМ.

Для того, щоб закласти авто і отримати за нього велику суму грошей готівкою, Вам доведеться витратити лише півгодини! Ми цінуємо час кожного та пропонуємо повністю прозорі умови угоди.

 

 

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАСТАВИ ТРАНСПОРТУ

 

 

Намагається запропонувати найвигідніші умови, але тільки ми робимо по-справжньому вигідну пропозицію! Конфіденційність та прості умови, чесність та відповідальність, а також можливість самостійно регулювати термін повернення боргу – ці незмінні переваги наших послуг!

 

 

ЯКЩО У ВАС ВИПАЧИЛАСЯ КРИТИЧНА СИТУАЦІЯ, НЕ ВИТРАТАЙТЕ ЧАС НА ОБДУМУВАННЯ, А ПРІЇДЖАЙТЕ ДО НАС!

 

 

Потрібно лише:

  • Ваш особистий паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • паспорт ТЗ;
  • Ваш автомобіль як застава.

 

Авто може бути як іноземного, так і вітчизняного виробництва

bottom of page