top of page

Про нас 

стр финанс.jpg
Про компанію

У вас фінансове питання? У нас – фінансова відповідь! Це - не гра слова суть, концепція і філософія нашої компанії. Ось уже 15 років ми чітко, як годинник, допомагаємо вирішувати ваші фінансові проблеми. При цьому – розглядаючи широкий спектр варіантів, враховуючи різні можливості та побажання. 

   Компанія "СТР-Фінанс" – ваш зручний, надійний партнер у сфері кредитування. Ми активно та цілеспрямовано здійснюємо послугу позики!

    Ми максимально спростили процедуру отримання позики. Кожен крок – вигострений, простий, зручний. Клієнт зв'язується з нашим співробітником по телефону, потім протягом декількох хвилин здійснюється попередній розрахунок. Після цього менеджер повідомляє клієнту умови.Якщо клієнт вважає їх вигідними, він може негайно приїхати до нашого офісу. Після перевірки документів готується кредитна угода.

Ми розробили гнучку систему ставок, які є мінімальними на ринку. Термін договору необмежений – від 30 днів до багаторазової пролонгації стандартного договору.

    Сума позики сягає 80% від ринкової вартості!
   Усі операції з оформлення документів та видачі грошей здійснюються в одному місці, що значно економить час та сили (особливо, враховуючи розміри мегаполісу плюс наявність пробок). Зазвичай процедура не перевищує півтори години.

    Ми працюємо вже 15 років! За цей час обслужили величезну кількість населення. Число клієнтів задоволених нашою компанією, зростає з кожним днем. Їх задовольняють всі аспекти - схема роботи, швидкість прийняття рішень, пунктуальність, акуратність, ввічливість, обслуговування. Ми націлені на плідну творчу роботу – на благо наших шановних клієнтів!

bottom of page